Tugevusarvutuste tegemise võimekus
Baltimaade suurim arhitektuursete klaasikinnituste ladu
1600+ projekti Baltikumis ja Skandinaavias

Klaasi paksuse kalkulaator

Õige klaasi dimensioneerimine on turvalisuse seisukohalt äärmiselt oluline, kuna klaasi paksusest sõltub otseselt klaaspiirde tugevus. Tihti tekitab aga klaasi paksuse arvutamine ehitajatele ja projekteerijatele probleeme, sest see nõuab spetsiifilisi teadmisi ja kogemusi. Siit leiate täisklaaspiirde klaasi paksuse arvutamise kalkulaatori, mis on kehtiv meie GP ja GPR profiilide süsteemidega.

Palun vali klaaspiirde kõrgus ja projektis nõutud piirde joonkoormus ning saad teada vajaliku klaasi paksuse:

GP klaaspiirete kõrgus
Joonkoormus

Klaasi paksus on arvutatud EN 16612:2019 lubatud paindepingete järgi FEA meetodil. Arvutamisel ei ole arvesse võetud klaaspiirde maksimaalset lubatud läbipainet, mis võib esineda riikide kohalikes standardites.

Tehtud tööKuldse profiiliga klaaspiirded

Stockholmis Mono hoonele olid projekteeritud põhjaprofiiliga klaaspiirded koos klaasi pealse U-liistuga. Arhitekti soov oli saada erilise pronksi tooni anodeeringuga klaasiprofiile ja sama tooni U-liiste. Saatsime kliendile anodeeringu näidistega vihiku, kust klient valis välja sobiva tooni ning saime tootmist alustada.

Tarnisime kliendile partii kuldse anodeeringuga klaaspiirde põhjaprofiile, eridisainiga klaasi pealsed U-liistud ja profiili otsakorgid. Mono hoone nomineeriti Stockholmi 2019.aasta hoone tiitlile.

Kuldse profiiliga klaaspiirded MariaBangata2B

Võta julgesti ühendust

Kui on küsimusi meie toodete, tarne või erilahenduste kohta, võta julgesti ühendust. Sinu kirjale vastab Marko ning kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi.

    Sinu e-post
    Sinu sõnum
    marko-m-tlik-min

    Marko Mätlik

    Eesti müügijuht