Tugevusarvutuste tegemise võimekus
Baltimaade suurim arhitektuursete klaasikinnituste ladu
1600+ projekti Baltikumis ja Skandinaavias

Toetame koostööpartnereid alati oma kogemustega

 • Teostame vajadusel tugevusarvutusi
 • Disainime ja toodame projektipõhiseid kinnitustarvikuid
 • Projekteerime kandvaid klaaskonstruktsioone

Kui teil on vaja leida tõesti parim lahendus, võtke meiega ühendust!

Erilahenduste protsess

Postidega piirded ja käsipuud

Meie roostevabast terasest piirdeposte on nii Eestis kui mujal paigaldatud üle 5000 komplekti, omame antud vallas väärt kogemusi ja usaldusväärset tehnilist teavet. Küsimuste ja lisainfo soovi korral pöördu julgelt meie spetsialisti poole!

Roostevabast terasest piirdepostid annavad võimaluse luua turvalisi rõdupiirdeid, trepipiirdeid ja muid klaaspiirdeid ilma objektil keevitamise ja lihvimise vajaduseta. Piirdeposte toodame harjatud pinnaga ümartorust Ø42,4x2mm ja nelikant-torust 40x40x2mm just teile vajaliku pikkusega ja komplektsusega.

Näita rohkem teksti

Sõltuvalt keskkonnast, kuhu postid paigaldatakse, saame materjaliks pakkuda kahte sorti roostevaba terast: 1.4301 (AISI304) ja 1.4401 (AISI316). Välimuselt on nad identsed, kuid 1.4401 (AISI316) on suurema korrosioonikindlusega, sobides hästi väliskeskkonda. 1.4301 (AISI304) materjalist poste soovitame kasutada sisetingimustes.

Poste saame toota nii põhjakinnitusega kui küljekinnitusega. Põhjakinnitusega piirdepostidel on alla keevitatud kinnitustald, millega saab posti turvaliselt põranda või trepiastme külge kinnitada. Keevitatud kinnitustalla ja poldipeade peitmiseks on komplektis harjatud katteplekk, mis viimistleb posti talla. Küljekinnitusega postid kinnitatakse rõduplaadi serva või trepipõse külge spetsiaalsete klambritega, mis võimaldavad reguleerida ka posti kõrgust. Küljekinnitusega posti alumise otsa viimistleb komplektis olev otsakork.

Postid tarnime pakendatult koos posti otsa käivate käsipuuhoidikutega, klaasiklambritega ja teiste vajalike tarvikutega. Objektil peab ainult pakendis olevad detailid kokku panema ning postid aluskonstruktsioonile kinnitama. Posti otsa käivate käsipuutarvikute paigaldamiseks on vaja kasutada spetsiaalset liimi, mida saame samuti pakkuda. Postid on katsetatud ning sobivad piiretele kasutuskoormusega kuni 1kN/jm.

Piirdeklaaside kinnitamiseks postide külge saab kasutada erinevaid klaasiklambreid, mis sobivad klaasipaksustele 6 – 12,76 mm. Klaasiklambrid kinnitatakse posti külge komplektis olevate M8 poltidega, mis keeratakse posti keermestatud avadesse. Erinevat tüüpi klambritega on võimalik klaasid kinnitada postide vahele või postide ette.

Et tagada piirdepostide pikaajaline särav välimus ja korrosioonikindlus, on äärmiselt oluline nad peale paigaldust puhastada spetsiaalse roostevaba terase puhastusvahuga. Klaaspiirete puhastamisel ei tohi kasutada tugevalt happelisi või aluselisi puhastusvahendeid, mis võivad kahjustada roostevaba terase pinda ja põhjustada korrosiooni.

Postide tarneaeg on kuni 2 nädalat tellimusest, erijuhtudel on võimalik toota ka kiiremini. R-FIX ladu asub Tallinnast 15-minutilise autosõidu kaugusel Kiilis, Kurna tee 14.

Sulge tekst

Võta julgesti ühendust

Kui on küsimusi meie toodete, tarne või erilahenduste kohta, võta julgesti ühendust. Sinu kirjale vastab Marko ning kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi.

  Sinu e-post
  Sinu sõnum
  marko-m-tlik-min

  Marko Mätlik

  Eesti müügijuht