Tugevusarvutuste tegemise võimekus
Baltimaade suurim arhitektuursete klaasikinnituste ladu
1600+ projekti Baltikumis ja Skandinaavias

Toetame koostööpartnereid alati oma kogemustega

 • Teostame vajadusel tugevusarvutusi
 • Disainime ja toodame projektipõhiseid kinnitustarvikuid
 • Projekteerime kandvaid klaaskonstruktsioone

Kui teil on vaja leida tõesti parim lahendus, võtke meiega ühendust!

Erilahenduste protsess

Piirdetarvikud

R-FIX käsipuu kandureid ja ühendusdetaile on nii Eestis kui mujal paigaldatud üle 50 000 tüki, omame antud vallas väärt kogemusi ja usaldusväärset tehnilist teavet. Küsimuste ja lisainfo soovi korral pöördu julgelt meie spetsialisti poole!

Piirdetarvikud moodustavad ühtse tooteperekonna, millega on võimalik teostada ümaraid ja kandilisi trepikäsipuu süsteeme ilma objektil keevitamise vajaduseta. Kasutatavaks materjaliks on enamasti nii välis- kui ka sisekeskkonda sobiv roostevaba teras AISI316 ning pinnaviimistlus on harjatud.

Näita rohkem teksti

Käsipuuhoidikute valikust leiab sobivad mudelid kinnitamiseks nii piirdepostide otsa, seinale kui ka klaaside külge. Kõiki mudeleid on võimalik saada nii kandilisele kui ümarale käsipuu torule. Lisaks käsipuu kanduritele on valikus liimitavad ühendusdetailid – põlved, muhvid ja otsakorgid – millega on võimalik Ø42,4x2mm ja 40x40x2mm roostevabast torust objektil käsipuud kokku panna. Selleks otstarbeks pakume ka spetsiaalset roostevaba terase liimi.

Peale paigaldust on soovitatav roostevabast terasest käsipuud puhastada spetsiaalse puhastusvahuga, mis eemaldab paigalduse käigus tekkinud mustuse ning aitab kaasa roostevaba terase korrosioonikindlusele. Käsipuude puhastamisel ei tohi kasutada tugevalt happelisi või aluselisi puhastusvahendeid, mis võivad kahjustada roostevaba terase pinda ja põhjustada korrosiooni.

Kõiki käsipuuhoidikuid ja piirdetarvikuid hoiame laos piisavas koguses. R-FIX ladu asub Tallinnast 15-minutilise autosõidu kaugusel Kiilis, Kurna tee 14.

Sulge tekst

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Võta julgesti ühendust

Kui on küsimusi meie toodete, tarne või erilahenduste kohta, võta julgesti ühendust. Sinu kirjale vastab Marko ning kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi.

  Sinu e-post
  Sinu sõnum
  marko-m-tlik-min

  Marko Mätlik

  Eesti müügijuht