Menüü Search
Sulge menüü
Teenused

 

Tehniline konsultatsioon

Anname nõu projektide koostamise staadiumis, aitame täpsustada tööprojekte ning valida sobivaid kinnitustarvikuid. Oleme mitmete aastate jooksul aidanud nii projekteerijatel kui ka ehitajatel luua turvalisi ning kuluefektiivseid klaas-metall konstruktsioone ning saame selle kogemuse baasil õigeid soovitusi anda. Võtke meiega ühendust ja aitame hea meelega!

 

Tugevusarvutuste teostamine

Teostame tugevusarvutusi klaasidele, klaaspakettidele ning metallist kinnitustarvikutele lähtuvalt klaasile mõjuvatest koormustest nagu kasutuskoormus, tuulekoormus ja klaasi omakaal. Tugevusarvutusi nõutakse tihti klaaspiirete, klaaskatuste ja  klaasfassaadide nõuetele vastavuse tõendamiseks. Vastavalt projekti keerukusele teeme nii käsiarvutusi kui ka FEM (Lõplike Elementide Meetod) arvutusi  tarkvaraga Autodesk Nastran In-CAD.

Täisklaaspiirde klaasi paksuse arvutamiseks kasuta palun meie kalkulaatorit!

 

Projektipõhiste kinnitustarvikute disainimine ja tootmine

Disainime projekti nõuetele vastavad kinnitustarvikud ning toodame need valmis sobiva tarneajaga. Tootmistehnoloogiatena kasutame peamiselt CNC-treimist, CNC-freesimist, laserlõikust, keevitust ja erinevaid pinnaviimistlusi. Materjalidena kasutame roostevabu teraseid  AISI 304 (EN 1.4301), AISI 316 (EN 1.4404) ja Duplex 2205, alumiiniumi 6063-T6 ning erinevaid plastikuid. Kinnitustarvikute 3D-mudelid teeme tarkvaraga Autodesk Inventor.

 

Kandvate klaaskonstruktsioonide projekteerimine

Kandvad klaaskonstruktsioonid, nagu näiteks klaaspostidega klaasfassaadid, on väga vastutusrikkad ja nende dimensioneerimine nõuab spetsiifilisi teadmisi. Meil on olemas vastavad teadmised ja kogemused, mille baasil saame aidata koostada kandvate klaaskonstruktsioonide tööprojekte. Selleks saame kokku, vaatame üle eelprojekti ning täpsustame nõuded.

 

Laotoodete kiire tarnimine

Saame pakkuda väga kiiret tarneaega R-FIX Kiili laos olevatele standard-toodetele, millele saate ise järgi tulla või saadame teile kulleriga soovitud aadressile. Selleks tehke meie kodulehel teid huvitavate toodete kohta hinnapäring või tellimus ning meie spetsialistid pakuvad teile sobiva lahenduse. Pidevalt laoseisus hoitavad tooted on klaasikinnitused, punktkinnitused, klaasiklambrid, klaasvarikatuste hoidikud, klaaspiirde profiilid, piirdetarvikud, käsipuutarvikud ja tõmbid.

 

 

Tarkade tootmis- ja materjalitehnoloogiate arenduskeskuse projekt EU48685

R-FIX osaleb alates 01.09.2015 projekti EU48685 tarkade tootmis- ja materjalitehnoloogiate arenduskeskuse alamprojektis PR3.2. Lähemat teavet leiate siit.